Nové ceny produktov

Nové ceny produktov
30. septembra 2018 hounddesign
In Lifestyle

Milí naši existujúci a noví klienti, radi by sme vám v tomto príspevku vysvetlili, prečo sa zmenili ceny našich produktov smerom nahor. 

Za celé tri roky existencie našej značky Hound sme ceny ponechávali rovnaké, napriek previdelnému navýšeniu cien od našich dodávateľov materiálu. Chceli sme byť voči vám maximálne féroví, a ceny nenavyšovať každého pol roka. Boli sme si však vedomí, že raz sa táto situácia zmení – a to v prípade, keď sa zo zákona staneme platcami DPH. Tento moment nastal 1.10.2018, a preto sme, ak je keď neradi, boli nútení napokon ceny upraviť. 

Aby sme si však stále zachovali voči vám férovosť, ceny sme nezdvihli o celú výšku DPH konkrétneho produktu, no iba o jej časť. 

V Houndovi od začiatku razíme lokálnu a ekologickú cestu – takmer všetok materiál nakupujeme na Slovensku alebo v ČR. Nič nepochádza z Číny, ani z iných krajín s lacnou alebo detskou pracovnou silou. Každý jeden produkt vyrábame vlastnými rukami, či už je to zapletanie lán a ich následne farbenie, šitie šatiek alebo vyrábanie produktov z klasickej či vegánskej kože. Používame prírodné farby, úžitkovú (tzv. zostatkovú) kožu a bavlnu, z ktorých sa pletú laná. Viac o našich materiáloch sa dočítate tu. 

Aby však táto zmena nebola zo dňa na deň až taký šok, počas celého týždňa až do 7.10. si môžete na naše produkty uplatniť 20% zľavu. Stačí, ak v košíku zadáte kupón lovehound.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že vám naše produkty budú naďalej robiť veľkú radosť.

Rebecca

zakladateľ a majiteľ značky Hound

Comments (0)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Product added successful