HOUND x DOG WANDERER

HOUND x DOG WANDERER
1. decembra 2020 hounddesign
In Lifestyle

Príbeh tejto krásnej spolupráce sa začal ešte v roku 2016, kedy Lulu, ktorá túto kolekciu navrhla, kúpila prvé Hound vodítko pre šteniatko menom Paul Anka, na ktoré ešte len čakala od svojej chovateľky. Neskôr sa spolu zapojili do súťaže o Hound modela, za ktorého hlasovali ľudia na facebooku. Osobne sa zoznámili na fotení Hound kolekcie, ktoré bolo súčasťou ich výhry.

Hneď sme si padli do oka, a s Lulu sa z nás stali super kamarátky. Precestovali sme spolu kus sveta, a okrem veľa iných vecí spolu zdieľame veľkú lásku pre jedlo a.. Kofolu :)) Nielen kvôli tomu som ju však oslovila na dlhodobú spoluprácu, kedy sa spolu s Paul Ankou stali našimi ambasádorkami. Lulu nádherne fotí, má úžasný zmysel pre styling a jej fotografie dokonale spĺňajú moje predstavy prezentácie Hound značky.

Na jeseň 2020 sme vymysleli novú spoluprácu, ktorej výsledkom je kolekcia HOUND x DOG WANDERER. Všetky modely, ktoré pre vás Lulu navrhla symbolizujú jednu z jej najväčších vášní – lásku k cestovaniu a k prírode. Najkrajší aspekt tejto spolupráce je však jej charitatívny zmysel – kúpou produktov tejto kolekcie podporujete psíkov v núdzi.

Z každého predaného produktu pošleme 20% slovenským útulkom. O tom, ktoré útulky podporíte za daný mesiac vždy informujeme vopred aj na našom instagrame a facebooku.

Dúfame, že sa vám kolekcia páči a vopred sa chceme poďakovať každému, kto sa jej kúpou rozhodne prispieť na krásne štvornohé stvorenia.

Rebecca /majiteľka značky Hound & Lulu & Paul Anka

 

 

Comments (0)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Select your currency
EUR Euro