Všetky naše produkty vyrábame výhradne vlastnými rukami. Vďaka ručnej výrobe je tak každý náš produkt jedinečným originálom. Napriek tomu, že sú naše produkty ošetrené proti vode a zašpineniu, pri nosení naších vodítok, obojkov a šatiek odporúčame nasledovné zásady.

O doplnky Hound by sa naši klienti mali starať ako o svoj obľúbený kus prémiového oblečenia, topánok či kabelky. Naše produkty by nemali prichádzať do kontaktu s vodom, snehom alebo byť vystavené extrémom počasia.

Životnosť každého kúsku od Hound záleží na starostlivosti o výrobok, frekvencii nosenia a živloch, ktorým produkt podlieha. Zničenie produktu hryzením, roztrhaním vašim psíkom, vystavením vode alebo čomukoľvek, čo narušuje integritu materiálu mimo bežného nosenia nie je chybou výroby. Zašpinenie, možné vyblednutie a rozstrapkanie sú známkami bežného používania, a neznamenajú chybný výrobok.

Prať produkty Hound odporúčame iba v rukách v pod tečúcou vlažnou vodou s možnosťou použitia pracieho gélu.  Práčku ani sušičku  neodporúčame.