Platba a doprava

Možnosti platby

Produkty Hound je možné cez náš eshop možné zakúpiť a zaplatiť troma rôznymi spôsobmi – dobierkou, prevodom na účet alebo PayPalom.

1) Dobierka – Platbu za vašu zásielku odovzdáte kuriérovi pri preberaní balíku.

2) Bankový prevod

Peňažné prostriedky za vašu objednávku prosím preveďte na účet spoločnosti HOUND DESIGN s.r.o. na č.ú. SK8509000000005136138482 v Slovenskej Sporiteľni / SWIFT:GIBASKBX. Vaša objednávka bude expedovaná na dvoch pracovných dní od pripísania finančných prostriedkov na náš účet.

3) PayPal

Platba pomocou platformy PayPal, vďaka ktorej môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet.

Doručenie zásielok

Pre doručenie vašich objednávok využívame služby prepravnej spoločnosti UPS (Slovak Parcel Service). Vašu objednávku expedujeme do dvoch pracovných od prijatia objednávky na dobierku/po pripísaní platby na náš účet v prípade bankového prevodu. Doručenie kuriérom býva zväčša na druhý pracovný deň od odoslania vašej objednávky. Poplatky za poštovné sú nasledovné:

– Kuriér – pri platbe prevodom na účet/Slovensko: poštovné 2,90 eur

– Kuriér – dobierka/Slovensko: poštovné 3,90 eur

– Kuriér pre ČR/HU/AT: poštovné 6 €

Nevyzdvihnutie alebo odmietnutie objednanej zásielky

Pri nevyzdvihnutí alebo odmietnutí objednanej zásielky, ktorá je predmetom kúpnej zmluvy vzniknutej na základe objednávky zákazníka v internetovom obchode www.hound.sk, budeme požadovať náhradu škody vo výške nutne vynaložených nákladov spojených s plnením z právoplatne vzniknutej kúpnej zmluvy – celú výšku poštovného + náklady na vrátenie zásielky do našej spoločnosti cez spoločnosť InTime s.r.o. Tým že došlo k uskutočneniu objednávky, došlo k uzavretiu kúpnej zmluvy podľa Občianskeho zákonníka. Zákazník je povinný tovar prevziať a zaplatiť, nakoľko zákon neumožňuje objednaný tovar neprevziať.