O NÁS

Hound je slovenská značka dizajnových psích doplnkov pre náročných klientov, vďaka ktorým budete môcť svojho psíka reprezentovať tak, ako reprezentujete samých seba. Značka bola navrhnutá pre štýlových majiteľov psích miláčikov, ktorí  môžu našimi produktami doplniť svoj jedinečný osobný štýl. Hound ponúka vysoko kvalitné produkty v palete krásnych farieb, ktoré sofistikovane doplnia váš look od hlavy až po dva páry labiek.

Vodítka, obojky a šatky značky Hound sú vyrobené zo 100% bavlny, prírodnej alebo vegánskej kože. Všetky naše vodítka sú ručne zapletené alebo prešité tak, aby vydržali ťah stoviek kíl. Všetky naše vodítka a obojky z lana sú precízne ručne nafarbené, a každý náš produkt je originál. Unikátny dizajn celého produktu dopĺňa zlaté písmenko H s nápisom Hound. Viac o  materiáloch, ktoré používame, si môžete prečítať tu.

Na jar 2017 sa Hound objavil v troch číslach prestížneho časopisu Vogue, a v súčasnosti sa okrem Slovenska a Českej republiky predáva aj v San Franciscu, v škótskom Edinburghu, vo Viedni, v Paríži a na viacerých miestach vo Švédsku.

Všetky produkty Hound vyrábame na Slovensku.

Select your currency
EUR Euro