Hound

Hound je slovenská značka dizajnových psích doplnkov pre náročných klientov, vďaka ktorým budete môcť svojho psíka reprezentovať tak, ako reprezentujete samých seba. Značka bola navrhnutá  v roku 2015 pre štýlových majiteľov psích miláčikov, ktorí  môžu našimi produktami doplniť svoj jedinečný osobný štýl. Hound ponúka vysoko kvalitné produkty v palete krásnych farieb, ktoré sofistikovane doplnia váš look od hlavy až po dva páry labiek.

Naše produkty vyrábame s láskou a záleží nám na tom, aby bolo nakupovanie u nás pre vás zážitkom. Naša jedinečná lanová kolekcia je vyrobené zo 100% bavlny, ktorú ručne farbíme, a každý produkt je originál. Vodeodolnú kolekciu Splash pre vás taktiež vyrábaná ručne, a za tri roky od jej uvedenia na trh si získala srdcia tisícov psíčkarov. Unikátny dizajn našich produktu dopĺňa zlaté písmenko H alebo zlaté známky s logom Hound. V našej ponuke okrem týchto dvoch kolekcií nájdete aj ručne razené známky s menom vášho psíka, šatky, náramky a iné. Viac o  materiáloch, ktoré používame, si môžete prečítať tu.

Hound objavil v troch číslach prestížneho časopisu Vogue (britské vydanie), a v súčasnosti sa okrem Slovenska a Českej republiky predáva aj v San Franciscu, v Edinburghu, vo Viedni, v Paríži a na viacerých miestach vo Švédsku.

Všetky produkty Hound vyrábame na Slovensku.