[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” container_wrap=””][vc_column width=”1/1″][vc_custom_heading text=”Garancia kvality” font_container=”tag:h2|text_align:left” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=”” container_wrap=””][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Značka hound sa orientuje na ručnú výrobu doplnkov pre psov. Všetky produkty sú vyrábané z prírodných materiálov a sú ručne farbené.

 

Jedinečnosť

Každý výrobok je jedinečný. Neexistujú dva úplne totožné produkty. Prečo je tomu tak? Ručná výroba so sebou vždy prináša male odchýlky a sofistikovaný postup pri zapletaní a farbení prakticky znemožňuje totožný výsledok u dvoch podobných výrobkov.

cover-uz-dufam-posledny

 

Komfort

Pri výrobe kladieme dôraz nielen na prírodnosť materiálov, ale aj na ich pohodlné používanie. Vodítka vyrobené zo 100%-ej bavlny sú na dotyk veľmi príjemné a komfort, ktorý poskytujú, sa nedá porovnať s inými produktmi v tejto kategórii.

kampan hound 3

 

Design

V hound si uvedomujeme dôležitosť designu i jeho funkčnú stránku. Doplnky vášho štvornohého miláčika by mali doplniť váš outfit a osobnosť tak, aby vás váš pes reprezentoval na verejnosti tak, ako ste reprezentovaní vlastnými doplnkami. Máme ambíciu udávať trendy v oblasti doplnkov a módy v tomto segmente.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]